نتایج جستجو برای عبارت :

به دَرَک

به دَرَک

بیرق بقایای برهوت باورهایمان را بر بام بقعه ای بر افراشتیم
که باورمان شده
بقای بقعه ، بقای ماست
و هر روز در بند بند بنای آن
به دنبال بارقه ای هستیم بی بدیل

در حالی که تاریخ !
تراکم تصاویر و تمثالهاییست
که تشکیک و تردید را بر تارک همان ترکه ها تداعی میکند
و ما
دریغ از ترسیمی تازه از تعقل و تحول در تاریکخانۀ تراژدی خویش
و همچنان به « ب » بقای بقعه ها دلخوشیم
و گویا « ت » تار و مار تعقل
تشویق و ترغیبیست به تابعیت تمامیت همان تراژ
به دَرَک

بیرق بقایای برهوت باورهایمان را بر بام بقعه ای بر افراشتیم
که باورمان شده
بقای بقعه ، بقای ماست
و هر روز در بند بند بنای آن
به دنبال بارقه ای هستیم بی بدیل

در حالی که تاریخ !
تراکم تصاویر و تمثالهاییست
که تشکیک و تردید را بر تارک همان ترکه ها تداعی میکند
و ما
دریغ از ترسیمی تازه از تعقل و تحول در تاریکخانۀ تراژدی خویش
و همچنان به « ب » بقای بقعه ها دلخوشیم
و گویا « ت » تار و مار تعقل
تشویق و ترغیبیست به تابعیت تمامیت همان تراژ
پیام  فرستاده واسه همیشه  داره میره ،  میره  جایی که آسمونش  وقتی شبِ من آسمون بالا سرم روزِ، میره  جایی که هیچ وقت نمیبینمش ،هیچ وقت ...
خواستم بگم میشه نری؟؟ خواستم بگم من و باقی دوستات 
 به دَرَک  ،تو که عاشق مامانت بودی اون چی لعنتی ...
ولی نگفتم فقط آرزوی موفقیتت واسش کردم.
دلم گرفته:(  
یادداشت شماره ۱۱
ما اگر پیچیده ترین و غیر محتمل ترین موارد و اتفاقات و جریاناتِ تمام دوران، یعنی چه گذشته و چه آینده را داشته باشیم، توقع داریم که همه ما را درک کنند! هرکس هم درک‌ش نکشد ما شانه بالا می‌اندازیم و لبانمان را به پایین کش می‌دهیم که مگر چه چیز عجیب و غریبی بود که درک نکرد! اما نوبت به خودمان که می‌رسد، درک نمی‌کنیم! اصلن متوجه نمی‌شویم! غریب است، نمی‌فهمیم، درک‌مان، به دَرَک می‌رود...
سواحل درک کنارکیکی از زیباییهای بی سابقه کشور ایران در سیستان و بلوچستان در حاشیه دریا دریای عمان جای دارد . سواحل روستای درک , در بخش زرآباد شهرستان کنارک , خیر صرفا یکی یگانه ‌ترین سواحل کشور‌ایران که از بی نظیرترین سواحل عالم است , جایی که آبهای فیروزه‌ ای عمان و اقیانوس هند به نیز می پیوندند و دریا و کویر در آغوش نیز طبیعتی شگفت انگیز رفتار کرده اند . حاشیه دریا فهم با تپه رمل ‌ها و نخل‌ ها صحنه‌ های بدیعی را به‌وجو

این انیمه از روی یک مانگا* اقتباس شده. داستان تقریبا اینطوری شروع می شه که دختر ناشنوایی (نیشیما) وارد یه مدرسه می شه اما همکلاسی هاش با رهبری پسری به نام ایشیدا مدام آزارش می دن تا اینکه به خاطر همین آزار و اذیت ها نیشیما از اون مدرسه میره و همه تقصیرها میفته گردنِ ایشیدا و اینبار نوبت اونه که اذیت و طرد بشه... سال ها از اون اتفاق گذشته و ایشیدا الان پسریه افسرده، منزوی و تنها! اون این رو نتیجه همون کارهای بدِ خودش می دونه پس تصمیم می گیره که
خواهرِ جانم، عزیزم، الهی درد و بلایت بخورد بر سر من، من که هنوز باور نمی کنم تو نیستی .. هنوز صدای خنده هات رو می شنوم ... آخه تو کجا گذاشتی رفتی بدونِ من ... ؟ قبلا هرجا می رفتی برایِ من عکس میفرستادی چی شده که الان ده روزه هرچقدر صدات می کنم جواب نمیدی ...میدونی دلخوشیم شده چی؟ هر روز زنگ میزنم خونتون بره روی پیغامگیر که دوباره صدات رو بشنوممیدونی که نبودنت من رو بیشتر از همه لِه می کنه من حتی نمیتونم گریه کنم به خاطرِ مامان و بابا نمیتونم غر بزنم
خواهرِ جانم، عزیزم، الهی درد و بلایت بخورد بر سر من، من که هنوز باور نمی کنم تو نیستی .. هنوز صدای خنده هات رو می شنوم ... آخه تو کجا گذاشتی رفتی بدونِ من ... ؟ قبلا هرجا می رفتی برایِ من عکس میفرستادی چی شده که الان ده روزه هرچقدر صدات می کنم جواب نمیدی ...میدونی دلخوشیم شده چی؟ هر روز زنگ میزنم خونتون بره روی پیغامگیر که دوباره صدات رو بشنوممیدونی که نبودنت من رو بیشتر از همه لِه می کنه من حتی نمیتونم گریه کنم به خاطرِ مامان و بابا نمیتونم غر بزنم
* صـبح اومدم اینجا بنویسم چشمم به گوشیه تا اسمس واریز دریافت کنم و اینطور حس میکنم که هر چی بیشتر به این گوشی فسقلی نیم وجبی نگاه کنم اسمس مربوطه زودتر به دستم میرسه ... وسط نوشتن گفتم نه ! با اینجا نشستن و زل زدن به گوشی مشکلی حل نمیشه بهتره برم تو بانک ، به نیت انتظار زل بزنم به گوشی . 
سریع خودم رو به بانک رسوندم . فیش های مربوطه رو برداشتم و شروع کردم به پر کردن ... برداشت 50 میلیونی از حسابی که فقط یه میلیون موجودی داشت :(  نمیدونستم برای شرایط پی
بسمه تعالی
آمریکا در طی سالها با استفاده از قدرت نظامی خود و با استفاده از قدرت رسانه ای و خصوصا صنعت سینمایی و در راس آن مجموعه هالیوود با ساختن فیلم های سفارشی و خَلق قهرمانان ساختگی نظیر آرنولد، مرد عنکبوتی ، سوپرمن و بت من و ...هزاران قهرمان خیالی دیگر و با استفاده از انیمیشن های مختلف و با استفاده از دانش اموختگان خود باخته ی درس خوانده در آمریکا به مرور در حال تفوق و مسلط ساختن هژمونی خود در سرتاسر جهان بود ولی رخدادی در ایران اسلامی ای
ساحل درک بسیار تمیز است. هیچ نشانه‌ای از زباله دیده نمی‌شود. درک به پاک‌ترین ساحل ایران مشهور است. زیباست و حیف است آن را نبینیم.
نمی‌دانم ترکیب عجیب کویر، نخل و دریا را دیده‌اید؟ وقتی که دریا از دور نمایان می‌شود، صحنه بسیار زیبایی برای گردشگران خواهد بود که ده‌ها، حتی بیشتر تصویر را برای عکاسی مقابل چشمانتان قرار می‌دهد. درست شبیه عکس‌های رویایی که قبلاً از این منطقه دیده بودید، نخل‌های بلند قد که شاخصه کویر است و ساحل زیبا و آن دریا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها