نتایج جستجو برای عبارت :

شراکت با خدا

شهرستان ورامین یکی از شهرستان های استان تهران است . شهرستان ورامین از شمال شرق به شهرستان های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک ، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود می شود .
ثبت شرکت قراردادی تجاری است که گاه بین افراد حقیقی ( مردم عادی ) و حقوقی ( شرکت ها ) بسته می شود تا بنا بر آن سرمایه، توانایی یا روابط خود را در چهارچوب قوانین برای کسب منفعت به شراکت بگذارند .
قبل از ثبت شرکت در ورامین ب

بین ربا و نزول دادن وگرفتن با بهره و بازدهی و سود بانکی و غیر بانکی تفاوت هائی است.
موارد مثبت اینکه :
معنی بازدهی : این معمولا شراکت و شریک شدن در بازدهی صندوق است که بمعنی شراکت در کامیابی ها و ناکامی های حاصله از بازار و خدمات آن شراکت می باشد.
معنی سود بانکی : درصدی از سود به سرمایه گذار تعلق میگیرد و  همه سود ایجاد شده در کار با پول توسط بانک ها به سرمایه گذار تحویل داده نمی شود و اگر بانک متوجه ضرر شود سود دادن به سپرده گذار را کاهش میدهد.
#حکایتی_بسیار_زیبا_و_خواندنی(شراکت با خدا) 
کشاورزی هر سال که گندم میکاشت، ضرر میکرد.تا اینکہ یک سال تصمیم گرفت، با خدا شریک شود و زراعتش را شریکی بکارد. اول زمستان موقع بذرپاشی نذر کرد که هنگام برداشت محصول، نصف آن را در راہ خدا، بین فقرا و مستمندان تقسیم کند.
اتفاقاً آن سال، سال خوبی شد و محصول زیادی گیرش آمد.هنگام درو از همسایه‌هایش کمک گرفت و گندمها را درو کرد و خرمن زد.اما طمع بر او غالب شد و تمام گندمها را بار خر کرد و به خانه‌اش برد و گف
شهرستان ورامین در نزدیکی شهر تهران قرار گرفته است و یکی از شهرستان های تهران می باشد . شهرستان ورامین از شمال شرق به شهرستان های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک ، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود شده است .
باید گفت که ثبت شرکت قراردادی تجاری است که گاه بین افراد حقیقی ( مردم عادی ) و حقوقی ( شرکت ها ) بسته می شود تا بنا بر آن سرمایه، توانایی یا روابط خود را در چهارچوب قوانین برای کسب منف
به نام خالق هستی
همانطور که می دانیم درآمد گروه فکس بر اساس چرخه سوددهی آن گردش می یابد ،
در این پست به این مطلب که در این چرخه چه پروژه هایی جای گرفته و چه راه
های درآمد زایی برای ضمانت پرداخت سایت های این گروه وجود دارد خواهیم
پرداخت. سهام فکس با جذب و تولید سرمایه روش های متنوعی برای درآمد زایی دارند :
1. درآمد به عنوان صرافی : در سهام فکس امکان واریز و برداشت با
بانک های پرفکت مانی و پی یر موجود است و این روش مصداق خرید و فروش ارز
در صرافی ها
گفت بهش میگن:مغالطه اشتراک لفظی
ساده اش اینه که ممکنه حرف تو شبیه حرف یه سری آدم دیگه باشه اما از اساس علت و انگیزه متفاوتی داشته باشی، شباهت عملکرد، آدم ها رو در یک گروه قرار نمیده.
هر سکوتی انفعال نیست شاید قرار است عیسی ای (حقیقتی) به زبان بیاید. 
سلام.بدون هیچ هزینه ای پول در بیار.توی خونه،محل کار،خیابون.پیش خانواده،دوستات،فامیل،توی مهمونی.خلاصه هرجا هستی فقط ما رو معرفی کن و پورسانت بگیر.تخفیفی که به خریدار میدیم به کنار.پورسانت شما بعنوان شریک محفوظه.فقط آدرس وبلاگ ما،یا پیج اینستاگرام،یا شماره تلگرام و واتس اپ ما رو بده به بقیه.به همین سادگی از ما حق شراکتت و بگیر.توضیحاتش توی پیج اینستاگرام هست.
اینستا:_ _ _ lavazemkhanegi _ _ _ 
تلگرام و واتس اپ:٠٩١٠١٥٧١٠٩٤
بین ربا و نزول دادن وگرفتن با بهره و بازدهی و سود بانکی و غیر بانکی تفاوت هائی است.
موارد مثبت اینکه :
معنی بازدهی شراکتی و شریک شدن دربازدهی صندوق  بمعنی شراکت در کامیابی ها و ناکامی های بازار و خدمات آن شراکت می باشد.
معنی سود بانکی درصدی از سود به سرمایه گذار تعلق بگیرد و  همه سود ایجاد شده در کار با پول توسط بانک به سرمایه گذار تحویل نمی شود و اگر متوجه ضرر شود سود را کاهش میدهد.
موارد منفی اینکه:
دادن وام با بهره زیاد یا کم فرق نمی کند چندین

موارد مثبت اینکه :
معنی بازدهی شراکتی و شریک شدن دربازدهی صندوق  بمعنی شراکت در کامیابی ها و ناکامی های بازار و خدمات آن شراکت می باشد.
معنی سود بانکی درصدی از سود به سرمایه گذار تعلق بگیرد و  همه سود ایجاد شده در کار با پول توسط بانک به سرمایه گذار تحویل نمی شود و اگر متوجه ضرر شود سود را کاهش میدهد.
موارد منفی اینکه:
دادن وام با بهره زیاد یا کم فرق نمی کند چن
حق مالکیت بعضی از اموال تنها به یک شخص اختصاص ندارد. بعضی اموال دارای مالکین متعدد هستند و چند نفر به صورت اشتراکی صاحب آن مال هستند. این اموال مشاع نامیده می شوند. در نمی توان سهم هر شریک را به طور دقیق مشخص کرد، زیرا همه ی شرکا، مالک ذره ذره ی مال هستند. پس کسی نمی تواند بخشی از مال را مشخص کرده و در آن تصرف کند. پس اگر شریکی بخواهد سهم خود را بفروشد، چه باید بکند؟ اساسا فروش مال مشاع به چه شکل انجام می شود؟
اصطلاحات مرتبط با فروش مال مشاع:
پیش
هر انسانی در زمین نسبت به نسل بعد از خود مکلف است.
و از مهمترین فواید بقای هر انسان، آن است که برای تولد نسل خود، بستری پاک مهیا کند.
سرمایه‌گذاری بر این بستر بسیاری از هزینه‌های تربیتی و آموزشی دوره‌های بعد را کاهش میدهد.
+وَ شارِکهُم فی الاموال و الاولاد...
با آنها در اموال و اولاد شریک شو..(خطاب پروردگار به شیطان در مورد آنهایی که به راه شیطان میروند.. شراکت در اموال و اولاد بشر به شیطان وعده داده شده)(۶۴اسراء)
+عنوان: و تقوای خدا پیشه کنید و ب
مدیر عامل و سهامدار باش؛ تامین ضمانتنامه های بانکی هم پنجاه پنجاه.
گفتم حقوق پیشنهادیت کم هست ولی من ادم بسازی ام؛ اهل قناعتم و لبخند زدیم.
گفت حقوق سال اولت اینه؛ بعد شراکت سود هست در هر قرارداد.
خوشحال شدم. نه بخاطر مبلغ و پیشنهادش...برای اعتمادی که آدمها به من میکنن که اعتبار و سرمایه شون رو به من بسپرن. 
اینها کماکان میتونه من رو خوشحال نگه داره.
جمعه داشتم فکر میکردم برای محقق کردن رویای شغلیم نیاز دارم خستگیها و سختیهای بیشتری تحمل کنم. ر
شرکت Dish Network مدت‌ها است که تلاش می‌کند در ایالات متحده آمریکا وارد کسب و کار حوزه ارتباطات بی‌سیم (wireless) شود. این شرکت با بسیاری از فعالان بازار وارد گفتگو شد، گفتگوهایی درباره خرید، ادغام، معامله‌های خاص اما نهایتا همه این تلاش‌ها و گفتگوها با شرکت‌هایی مثل Sprint، T-Mobile و AT&T نهایتا به هیچ نتیجه بخصوصی نرسید.
حال این شرکت قصد دارد با شرکتی دیگر وارد گفتگو شود که خودش هم به حضور در کسب و کار بی‌سیم علاقه‌مند است؛ در واقع از شرکت آمازون حرف
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
در سال های اخیر بخصوص در یک سال گذشته متقاضیان زیادی برای راه اندازی پرورش شترمرغ با سرمایه های کم حدود 100 تا 600 میلیون تومان پیدا شده است که اکثرا همه در این زمینه یا اطلاعات ندارند ویا اطلاعات کم و محدودی را دارند.در دهه هشتاد افراد بسیاری با سرمایه کم و بدون تجربه وارد این کار گردیدند که تقریبا همه آنها با شکست مواجه شدند و یکی از دلایل مهم در شکست آنها عدم مطالعه و نداشتن تجربه و از همه مهمتر اینکه افراد فعال در این صنعت نیز اطلاعات درست و
شرکت های تجاری شامل دو یا چند نفرند که باهدفی خاص باهم شراکت میکنند و
هدف مشترکی را دنبال میکنند و در سود و زیان شریک همدیگر هستند.شرکت های
تجاری با توجه به معیارهای مختلف طبقه بندی میشوند و باهم تفاوت هایی
دارند.شرکت های که در یک طبقه هستند وجهه اشتراکاتی باهم دارند که در ادامه
این اشتراکات را بررسی خواهیم کرد.لازم به ذکر است که این طبقه بندی در
اینجا بسته به میزان مسئولیت شرکا می باشد.
معادن طلای ایران موجب خلق نقدینگی فراوانی میشدند.این به معنی یک ضامن برای یک ملت بود.
افرادکمی دنبال پول حاصل ازمعدن طلانبودند.بیشترازطلای ذخیره دردل کوهستان پرازطلابرای کاخ سفیدنشینان این اهمیت داشت که روس هاسمت ذخیره کردن طلای موجوددرکشورهمسایه خودنروند.
گویی طلادرخاورمیانه هم حکم قاتلی راداشت که درزیرخروارهاخاک خوابیده.داعش هم متصل به درآمدتصاحب ودزدی بودکه ایالات متحده درانتهامقصداین درآمدنامشروع بود.
همه فکرمینمودندکه سوئیس م
ادغام و تصاحب (Merge & Acquisition) از موضوعات با اهمیت و استراتژیک زمینه تامین مالی بشمار می‌رود. در ادامه به بررسی کلی اهمیت و آمار ادغام و اکتساب ، ویژگی شرکت‌های موفق در این زمینه می‌پردازیم.

دلایل گرایش به ادغام و اکتساب
از سال ۲۰۱۱ میلادی به بعد به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی بر کسب و کارها و مشکلات شدید نقدینگی، مدیران و مالکان بنگاه‌های اقتصادی غالبا درگیر معاملات و پیشنهادات تحصیل و ادغام می‌شوند.برخی کسب و کارها به دنبال تامین مناب
بی ام سی یکی از بزرگ ترین سازنده های وسایل نقلیه تجاری در ترکیه است. این شرکت در سال 1964 در شراکت با شرکت بی ام سی بریتانیا، در ازمیر کار خود را آغاز کرد. در سال 1989، این شرکت به طور کامل توسط چوکوروا هولدینگ خریداری شد.
در دوران آغاز کار، این شرکت محصولات شرکت های آستین موتور و موریس موتورز را تولید می کرد. در سال 1966 برای نخستین بار این شرکت ساخت کامیون، کامیونت، تراکتور و موتورسیکلت را به خط تولیدش اضافه کرد. شرکت بی ام سی ترکیه در سال 2013 توسط شر
دو هفته ای میشه که تو خونه جدید مستقر شدیم. همون تیپ خونه ای که همیشه تو رویاهام مصور میشد همون محله ای که واقعا دوست داشتم اونجا زندگی کنم. یادمه نامزد که بودیم همسرم با پدرش برای شراکت صحبت میکردن که طبقه دوم خونشون رو بسازن برای ما. دقیقا تو همین محله ای که الان ساکن ایم و منم که همیشه تصویر سازیم قوی هست فکر میکردم چطوری صبحا تو بالکن خونه با سر و صدا ورزش کنم که طبقه پایینی ها اذیت نشن؟ جمعه که تو بالکن صبحانه میخوردیم همسری کش های ورزش رو
آمار برداری از مزارع
روش های به صرفه جمع آوری اطلاعات و داده، امری مهم برای پیشرفت نظام های کشاورزی در قاره آسیا است. سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد FAO  با در نظر گرفتن اهمیت دسترسی به اطلاعات مهم کشاورزی برای پیشرفت توسعه پایدار، از کشورهای قاره آسیا درخواست کرد تا فرآیند اصلاح و بهینه سازی روش های جمع آوری اطلاعات و داده بخش کشاورزی را سرعت بخشد.
با این روش زمینه برنامه ریزی دقیق تر و بهتر  برای بخشهای کود دهی مزارع از بوسیله و یا دامدا
بسم الله
شیطان با انسان بد دهن شریک میشه هم تو مال و منالش و هم تو بچه هاش
قال رسول الله صلّی الله علیه و آله:1 إذا رأیتم الرجل لا یبالی ما قال ولا ما
قیل له فإنّه لغیّة أو شرک شیطان، فقیل یا رسول الله و فی الناس شرک الشیطان؟ فقال
رسول الله ص: أما تقرأ قول الله عزّ و جلّ «وشارکهم فی الأموال و الأولاد».2
رسول الله صلّی الله علیه و آله فرمودند: زمانی
شخصی را دیدید که ‌برایش مهم نیست چه چیزی به زبان می آورد و چه چیزی درباره‌ی او می‌
گویند.          
بسم الله

شریک شدن شیطان با انسان بد دهن هم در اموال و هم در اولاد و نسلش
شخصی را دیدید که ‌برایش مهم نیست چه چیزی به زبان می آورد و چه چیزی درباره‌ی او می‌
گویند.           
در دنیای امر دیگر کمتر صنعتی را بتوان یافت که چینی‌ها آن را از آن خود نکرده باشند و یا دست کم، وارد آن نشده باشند.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، با رشد روز افزون تکنولوژی‌های دیجیتال و استفاده از کامپیوتر وکاربرد دیوانه واراین تکنولوژی‌ها در صنعت چاپ، خواه ناخواه رد پای چینی‌ها در این صنعت پررنگ‌ و پر رنگتر شده و می شود و دیری نخواهد پایید که آنها مدعی اصلی این صنعت بشوند.اگر چه کشور های اروپایی به خصوص آلمانها مدعی اصلی صنعت چاپ در جه
تو شرایط مالی بدی قرار گرفتم و پیشنهاد میکنم این پست رو بخونید بدردتون میخوره .
من توی رستوران کار میکنم دو ماه پیش تصمیم گرفتم که مغازه کناری رو بکنم فست فود و از اونجایی که من یک ریال هم پس انداز یا طلا ندارم با یکی از دوستان دوران خدمت شریک شدیم . اونم بازاریه و موبایل فروشیه مشهوری داره .
قرار شد مغازه رو من آماده کنم وسایل رو اون بخره کرایه هم نده ، نصف نصف. مغازه ای که فکرش رو هم نمیکردم 40 میلیون خرج ِ سرامیک و چاه و اسپیلت و... شد . که مجبور ش

مدل سرآمدی بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت[1] یک مدل غیرتجویزی است که ساختار آن برپایه ارزشهای هشت گانه ودرنه معیارو32زیرمعیارشکل یافته است .
چارچوبی روش مند برای ارزیابی عمـــکرد ســازمان ها در دو حوزه فرآیند ها و نتایج حاصل از این فرآیند ها است. دستاوردهای حاصـــل از ارزیابی در این مدل عبارتست از نقاط قوت سازمان و زمینه های قابل بهبــــود آن که برای دستیابی به بهــبودها فهرستی از برنامه های اولویت بندی شده را نیز پیشنهاد می کند.  توجه به ارز
درباره برند:
کمپانی VALENTINO در سال 1959 میلادی توسط Valentino Garavani در شهر رم ایتالیا تأسیس شد. وی با کمک پدر و بعدها یکی از دوستان نزدیکش به نام Giancarlo Giammetti این برند را راه اندازی کرده و  به موفّقیت های زیادی دست یافتند. هنگامی که Giammetti شراکت را با والنتینو آغاز کرد، وی در وضعیت بد مالی و در حال ورشکستگی بود؛ امّا با کمک های Giammetti به روزهای خوب خود رسیدند. اوّلین حضور بین المللی والنتینو در سال 1962 در فلورانس بود که پایتخت مد ایتالیا در آن زمان بشمار
آقای علی عسکری؟! شما چه کار مهمتری دارید که بررسی اهانت های عوامل پایتخت به فرهنگ و باورهای مردم شمال و کشور را  به معاون خود ارجاع داده اید؟!
آقای علی عسگری؟!
شما به عنوان نماینده رهبری معظم در صدا و سیما ، شخصا باید پاسخگوی اهانت های دست اندرکاران بی شرافت و ملعونِ مجموعه پایتخت، نه فقط در قسمت آخر، بلکه تقریبا در تمامی قسمت های پخش شده، به ویژه  در قسمت آخر، باشید .
آنها که، فرهنگ مردم مازندران بلکه ایران را نشانه رفتند،و به بدترین وضع ممک
وقتی بحث سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه به میان می‌آید، شما با انتخاب‌های متعددی روبرو می‌شوید در بازار سرمایه، یک سوال متداول که در بین سرمایه‌گذاران تازه‌کار وجود دارد این است که از بین سرمایه‌گذاری در بازار سهام و خرید اوراق مشارکت ، کدامیک را انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال، بیاید ابتدا نگاهی به سهام و اوراق مشارکت بیندازیم.  سهام و اوراق مشارکت، دو نوع از اوراق بهادار هستند که در ساختار، پرداخت سود، بازگشت سرمایه و ریسک باهم
ترکیب سهامداران در بورس به چه صورت است
آموزش بورس این جلسه به موضوع ترکیب سهامداران اختصاص دارد. قبل از هر چیز باید درباره سهامداران بدانیم.

در مطالب قبلی سایت آموزش بورس درباره شرکت صحبت کردیم. وجود شراکت بین افراد باعث ایجاد شرکت می‌شود.
ادامه مطلب
بسم الله

سال ۹۲ بود؛ اوایل ریاست‌جمهوری روحانی. وزیر پر کار و محوری‌اش یعنی آقای ظریف در برنامه‌ای تلوزیونی، نزدیک به این مضمون را می‌گفت که دنیا عوض شده اما عده‌ای نمی‌خواهند بپذیرند.آن روزها از یک طرف صحبت از تعامل با دنیا و معاملات برد - برد بود؛ انگار کن اسلام و کفر - حداکثر - دو «رقیب» هستند که می‌توان به شراکت‌شان هم اندیشید و به آن سمت رفت... باید وجهه‌ی رحمانی اسلام را دید و با طرفی که مؤدب و منطقی است ساخت! از طرف دیگر اما تأکیدات
دخترها را برده بودم پارک. زینب خانم هم بود. سندروم داون داشت. اسمش را وقتی مادرش صدایش زد فهمیدم. دوست داشت با بچه‌ها در بازی شراکت کند. در همان چند دقیقه که با بچه‌ها بود، با این‌که من بودم و مراقب بودم، با بچه‌ها اصطکاک کوچکی پیدا کرد. من متوجه نمی‌شدم چه می‌خواهد، دخترها که اصلا.
مادرش که پیشش می‌آمد اوضاع بهتر بود، مشکل را متوجه می‌شد و پیگیری و حل می‌کرد. اما تا دور می‌شد و مثلا مشغول موبایلش می‌شد باز هم خواسته‌های نامفهومش شروع می
من درونگرا هستم دیگه باید واقعیت هارو پذیرفت دیگه
از نشستن یه جای دنج و ساکت و خوندن یه کتاب لذت میبرم
دوست دارم اطرافیانم تعداد محدودی باشن با همه راحت نیستم
دلم میخواد برای هر کاری برنامه ریزی داشته باشم
ولی نمیشه
بهم میگن حق انتخاب داری دوستان میگن
میگم: جانم
میگن: ما نشستیم با هم برنامه چیدیم برای عید فطر قرار شد دست جمعی بریم شمال شما هم می ای
میگم: قبلش با من هماهنگ کنین یا دست کم حق انتخاب بهم بدین
میگن:حق انتخاب داری 5 روز مسافرت یا 9 رو
بسم الله
شریک شدن شیطان با انسان بد دهن هم در اموال و هم در اولاد و نسلش
گویند.            
دخترها را برده بودم پارک. زینب خانم هم بود. سندروم داون داشت. اسمش را وقتی مادرش صدایش زد فهمیدم. دوست داشت با بچه‌ها در بازی شراکت کند. در همان چند دقیقه که با بچه‌ها بود، با این‌که من بودم و مراقب بودم، با بچه‌ها اصطکاک کوچکی پیدا کرد. من متوجه نمی‌شدم چه می‌خواهد، دخترها که اصلا.
مادرش که پیشش می‌آمد اوضاع بهتر بود، مشکل را متوجه می‌شد و پیگیری و حل می‌کرد. اما تا دور می‌شد و مثلا مشغول موبایلش می‌شد باز هم خواسته‌های نامفهومش شروع م
پاورپوینت با موضوع ارزشها و مفاهیم سرآمـدی و معیارهای ارزیابی مدل EFQM
د انلود پاورپوینت با موضوع ارزشها و مفاهیم سرآم ـ دی و معیارهای ارزیابی مدل EFQM ، در قالب ppt و در 42 اسلاید، قابل ویرایش، شامل :   نتـیجه گرایی مشتـری مداری رهبری و ثبات در مقاصد مدیریت بر اساس فرآیندها و واقعیات مشارکت و توسعه کارکنان یادگیری، نوآوری و بهبود مداوم توسـعه شراکت‌ها مسئولیت ‌ ها ی اجتماعی مدل جایزه کیفیت اروپا   EFQM ارتباط توانمندسازها و نتایج توزیع امتیازا
سید حسن کاظم زاده  
به نظرمن، توسعه ی فردی عبارت است از توانمندی ها و مهارت هایی که ما از طریق آن می توانیم بر زندگی کنیم یا بر زندگی خود کنترل داشته باشیم. 
بعنوان مثال، ما چه در ناسا کار کنیم و چه در یک نانوایی، نیاز به تکنیک ها و مهارت های ارتباطی داریم. 
این مهارت های ارتباطی، موجب می شود که در کار خود موفق باشیم و بتوانیم اهداف و برنامه های خود را آنگونه که می خواهیم و می پسندیم پیاده کنیم. 
یا یکی دیگر از مهارت های زندگی، غلبه بر خشم و کنتر
سید حسن کاظم زاده  
به نظرمن، توسعه ی فردی عبارت است از توانمندی ها و مهارت هایی که ما از طریق آن می توانیم بر زندگی کنیم یا بر زندگی خود کنترل داشته باشیم. 
بعنوان مثال، ما چه در ناسا کار کنیم و چه در یک نانوایی، نیاز به تکنیک ها و مهارت های ارتباطی داریم. 
این مهارت های ارتباطی، موجب می شود که در کار خود موفق باشیم و بتوانیم اهداف و برنامه های خود را آنگونه که می خواهیم و می پسندیم پیاده کنیم. 
یا یکی دیگر از مهارت های زندگی، غلبه بر خشم و کنتر
پیشنهادهایی برای مدیران مجتمع های تفریحی:
ایده های زیر با هدف توسعه خدمت و کارآفرینی و افزایش رضایت مندی برای پاسخگویی به انواع نیازها و سلیقه های مراجعه کنندگان درج شده است. هر کدام یا هر گروه از بخشهای ذکر شده میتواند به پیمانکار مجزایی سپرده شود که ذیل یک برنامه جامع و هم افزا سبد خدمات مجتمع را تکمیل می‌کنند.
1- راه اندازی بخش کرایه دوچرخه + خدمات آموزشی
2- راه اندازی بخش تفریحات آبی در سطح کودکان و بزرگسالان
فروش یا کرایه  اسباب بازی های
بازاریابی افقی، منصه ظهور خلاقیت هاست.

چراکه در این سیستم بازاریابی، بخشهای گوناگون، نه در طول و بلکه در عرض یکدیگر قرار میگیرند .

دراینحالت، برخلاف بازاریابی عمودی، تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، ارکان بازاریابی محسوب نمی‌شوند.

بلکه بحث بر سر دو شرکت مجزا ست که معمولا از هر لحاظ هم سطح بوده و زمینه فعالیت آنها در نگاه اول، نه تنها شباهتی ندارد، گاها کاملا متفاوت بوده و گویی در دو سیاره مختلف سیر میکنند.

همکاری این دو یا چند شرک
روزی شاه محمود غزنوی در بیابان از لشگر خود جدا افتاده و از قضای روزگار به تنهائی اسب می تاخت که ناگهان بر کنار دریا طفلی را تنها و مغموم دید . د رحیرت و تعجب بر کنار طفل نشست و از او پرسید که : 
" ای طفل غمزده ، این چه حالتی است و در این جا چه می کنی ؟ " 
طفل گفت : ای امیر ، ما هفت طفل بی پدری هستیم که با مادر خود در نهایت فقر و فلاکت در این نزدیکی زندگی می کنیم و گذران ما از این ماهی است که با صدها زحمت و مشقت از صبح تا شام از این دریا صید می کنیم و قوت م
ثبت شرکت و ثبت برند بازرگان
ثبت شرکت و ثبت برند
ثبت شرکت / امروزه کلیه ی اقدامات بازرگانان با محدودیت‌های قانونی مواجه شده است لذا بازرگان هوشیار قبل از مواجه شدن با این محدودیت های قانونی می بایست ابزار فعالیت تجاری خویش را توأم با ثبت در بستری مناسب مهیا سازد. یکی از اقدامات اصلی برای هر فعالیت تجاری تاسیس شرکت می باشد زیرا عدم تاسیس شرکت می تواند اشخاص را از امتیاز های تعیین شده در قانون محروم سازد.

از سوی
ثبت شرکت و ثبت برند
ثبت شرکت / امروزه کلیه ی اقدامات بازرگانان با محدودیت‌های قانونی مواجه شده است لذا بازرگان هوشیار قبل از مواجه شدن با این محدودیت های قانونی می بایست ابزار فعالیت تجاری خویش را توأم با ثبت در بستری مناسب مهیا سازد. یکی از اقدامات اصلی برای هر فعالیت تجاری تاسیس شرکت می باشد زیرا عدم تاسیس شرکت می تواند اشخاص را از امتیاز های تعیین شده در قانون محروم سازد.
از سوی دیگ
در مطلب قبل گفته شد دو عنصر #اتصال_به_مردم و #معنویت و انگیزه الهی برای انجام کارها، خیریه‌ها را به یک نهاد قدرتمند و تأثیر‌گذار اجتماعی تبدیل می‌کند.به این نکته نیز اشاره شد که یکی از راه حل‌های مهم برای حل مشکلات اقتصادی و به‌ویژه #کار‌_و‌_کسبی گره خوردن خیریه‌ها با این عرصه است.
حال می‌خواهیم چند حالت تعامل خیریه‌ها و کسب‌وکارها را مورد بررسی قرار بدهیم
✅ ۱. خیریه‌های تخصصی با موضوع کسب‌وکار:
با توجه به تنوع بالای عرصه‌های فعالیت
برتری ثبت کمپانی ( شخصیت حقوقی ) نسبت به فرد حقیقی وواقعی در یک‌سری مورد حساس مطرح میشود1 _ ثبت کمپانی قانونی ترین جور شراکت است که دست‌کم با تصمیم و عزم 2 سهم دار ثبت میشود2 - همه تصمیمات و تغیرات کمپانی می بایست به صورت قانونی در سازمان ثبت شرکتها ثبت گردد و خبرنامه قانونی و کثیرالانتشار منتشر گردد3 - در صورت غایب بودن هریک از اعضا به هر استدلال از جمله فوت محجوریت و . . . تعهدات حقوقی کمپانی پا برجاست4 - کمپانی به وسیله هیئت مدیره و با رای اکثریت
به هامون گفتم این قرارداد آخری رو هم زدم زیرش، در توجیح به اینکه چرا اینکارارو می‌کنم نوشتم که «من جوونم، الان بخوام تسلیم تصمیم‌هام بشم و جسور نباشم، کی شلنگ تخته بندازم و گستاخی کنم در برابر معاملات دنیا؟»تو ظاهر قضیه من موندم و کلی کار و قرارداد که ناتموم گذاشتمشون، و این‌ اتفاقات و اون کارفرماها سعی دارن به من حالی کنن که یه آدم بی‌مسئولیتِ از زیرکار دررو بودم. چون این‌طوری می‌تونن من رو پیش خودم و بازوهام خجالت زده کنن و شاید من رو
بسمه تعالی
سلام

سوال:
آیا از حق شفعه و انتقال سهم و روابط بین شرکاء اطلاعی دارید؟

پاسخ:
برای روشن شدن بحث ابتدا بهتر است به این توضیح بپردازیم: زمانی که دو شخص به طور مشاع۱ مالک مالی غیرمنقول هستند، به موجب قانون برای هر یک از شرکاء این حق وجود دارد که در صورتی که یکی از دو شریک مال خود را از طریق عقد بیع به ثالثی منتقل کند، شریک دیگر می‌­تواند با پرداخت ثمن معامله به خریدار، قسمت فروخته شده را به تملک خود درآورد. این حق به دلیل جلوگیری از ض
حجت الاسلام و المسلمین معلمی امام جمعه بشرویه:
حکمتهای ناب نهج البلاغه در زندگانی ها باید رعایت شود.
حجه الاسلام معلمی امام جمعه بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و در محل میعادگاه نماز جمعه مسجد جامع میدان برگزار شد با اشاره به حکمت های نهج البلاغه گفت:امیرالمومنین(ع) در نهج البلاغه خود در باب حکمت های آن بیان می فرماید ؛ لسان هر انسان فرمانده او است و باید این لسان در اختیار عقل باشد.
وی گفت:اگر
ترفیع سبز
ترفیع سبز به معنای انتقال اطلاعات واقعی در رابطه با محصولات سبز و اقدامات زیست محیطی شرکت به مصرف کنندگان هدف است. بازاریابان در ترفیع سبز یکی از سه هدف کلیدی زیر را دنبال می‌کنند :
1-آگاه کردن مصرف کنندگان هدف از تولید یک محصول سبز جدید و همچنین مزایای محیط زیست دوستانه آن محصول.
2-ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از یک محصول سبز از طریق تغییر ادراک آن‌ها در رابطه با کارکردهای آن محصول و آگاه کردن مصرف کنندگان از مزایای محصول.
3-یادآو
فروش زرشک بیرجند و قاین 

سازمان جهاد کشاورزی می‌تواند موسسه‌های پژوهشی را برای شروع تحقیقات همه جانبه در رابطه با زرشک تشویق و حمایت کند، به خصوص که خواص درمانی زرشک در تمام اجزایش از ریشه و ساقه و برگ گرفته تا میوه منعکس شده است و هیچ عضوی از زرشک بی‌مصرف نمی‌باشد. شهرهای بیرجند و قائن بیشترین تولید زرشک را در کشور رهبری می‌کنند و خیل عظیمی از ساکنین این مناطق در کار زراعت زرشک و محصولات مشابه یعنی زعفران و عناب هستند و این تحقیقات می
گاه مراحل ثبت شرکت به قدری دشوار به نظر می رسد که ممکن است از آن صرف نظر کنید. اما شروع هر کسب و کار حرفه‌ای نیازمند داشتن یک شرکت معتبر است. برای اینکه بتوانید به شغل خود اعتبار ببخشید باید شرکت خود را ثبت کنید. این کار ضمن اعتبار بخشیدن به شرکت شما باعث تعامل و همکاری بیشتر اعضای گروه در شرکت‌تان می‌شود. اطلاع از انواع شرکت ها نیز ضرورت دارد. برای رسیدن به این هدف کافی است فرایند ثبت شرکت را بدانید و یا برای آسانی بیشتر آن را به افرادی که در
 فال و طالع بینی
طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه
بهترین طالع بینی متولدین هرماه را در مجله تالاب بخوانید : متولدین اردیبهشت ماه اغلب دارای قدی متوسط، چهره‎ای مایل بـه چهارگوش، موهای پرپشت، چشمان سیاه و ابروان پر هستند. این افراد دارای احساساتی تند بوده ودر مقابل عوامل بیرونی، واکنش تند و سریع نشان می‎دهند و بـه همان سرعت نیز آرام می‎گیرند. این افراد اغلب عصبی مزاج بوده دارای خلق متغیر هستند و بـه راحتی در کارها و تصمیمات خود، تغییر موضع م

⛛⛛کلمات هم خانواده به کلماتی می گویند که از یک ریشه گرفته شده باشند و حرف های اصلی آن کلمه در کلمه های هم خانواده اش پشت سر هم بیاید .و از نظر معنایی نیز کلمات بهم نزدیک باشند.

مثال سه حرف اصلی “ح ب ب” : حبّ ٬ حبیب ٬ محبوب ٬ حبیبهسه حرف اصلی “ا م ر” : امیر٬ مامور٬ امور ٬ اَمر ٬ اوامر ٬ اُمراسه حرف اصلی “ج ل ل” : جلیل ٬ مجلل ٬ تجلیل ٬ جلال ٬ جَلالهسه حرف اصلی “و ح د” : وحید ٬ واحد ٬ موحد ٬ توحید ٬ وحدانیتسه حرف اصلی “ح ق ق” : تحقیق ٬ محقق ٬ حقی
با ی بنده خدایی ، تو ی کاری شراکت دارم . وقتی میخوام پول بهش بدم باید برم ی اداره ای و فرمی رو امضاء کنم تا بهش پول بدن .
من از 22 اسفند تا حالا پامو از تو خونه بیرون نذاشتم . حدودای 25 اسفند بود که بهم زنگ زد ، فلانی پاشو بیا اداره . چک آماده هست . بگیر . منم راستش صبح 22 اسفند رفته بودم  شهرداری برای امضای پروانه ساخت ی بنده خدایی . اونجا خیلی معطل شدم . جلوی درب شهرداری صف بسته بودند . دونه دونه ارباب رجوع ها رو می فرستادن تو . هر نفر به طور متوسط یک ربع
منتشر شده در: نامه اتاق بازرگانی (ماهنامه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران)، سال 88، شماره 116، شهریور و مهر 1397
وضعیت این روزهای اقتصاد ایران تعریف چندانی ندارد و بدتر از آن چشم‌انداز آینده است که چندان چشم امیدی نمی‌توان به آن داشت و ماه‌های پرتلاطمی در انتظار اقتصاد ایرانی است. اقتصادی که در گذشته، دولت، بیش از هر عاملی بر آن تأثیر داشت، امروز پدیده‌ای مهارناشدنی و خارج از سیاست‌های کلان دولتی شده است. عده‌ای آن

شاعری ناشناس که سال ها پیش در دامنه ی بیستون کوه می زیست، همواره با خود این گونه زمزمه می کرد:
با خود گفته بودم کوه تا کوه باید ایستاد
چه می دانستم دشت تا دشت باید گریخت.

مساله ی کردستان، نه مساله ی کردستانِ تنها، که مساله ی ایران است. و حل نمی شود مگر در مواجهه ی مستقیمِ همه ی مردم ایران با یکدیگر و درکِ درست از این مواجهه. مساله ی کردها، نه مساله ای صرفا قومی، نژادی یا مذهبی که مساله ای ملی است. صدالبته مسائل قومی در این سرزمین، در تقابل
دنیای ماکت ماشین،  یا مدلهای کلکسیونی، در واقع بسیار پیچیده تر از آنست که بنظر می رسد.  
 هنگامی که به یکی از اعضای کلکسیون خود نگاه می کنید،  شاید باورتان نشود که یک ماکت،  حاصل کار چند قالب و تجهیزات ریز و درشت و البته نیروی کار متخصص بیشماریست،  که قبل از مرحله رنگ آمیزی و مونتاژ،  حاصل کارشان، با هم آمیخته شده و این محصول صنعتی / هنری را،  خلق کرده اند.
شاید در همین رابطه ذکر یک مطلب ،  که البته زیر بنای نگارش  این مقاله است،  خالی از لطف ن
درباره برند:
کمپانی VALENTINO در سال 1959 توسط Valentino Garavani در رم ایتالیا تاسیس شد. وی با کمک پدر و بعدها یکی از دوستان نزدیکش به نام Giancarlo Giammetti این برند را راه اندازی کرده و  به موفقیت های زیادی دست یافتند. هنگامی که Giammetti شراکت را با والنتینو آغاز کرد، وی در وضعیت بد مالی و در حال ورشکستگی بود اما با کمکهای Giammetti به روزهای خوب خود رسیدند. اولین حضور بین المللی والنتینو در سال 1962 در فلورانس بود که پایتخت مد ایتالیا در آن زمان بشمار می رفت. اولین فش
با توجه به پیشرفت جوامع، بالا رفتن چرخه‌ی اقتصادی و حمایت های دولت در راستای کارآفرینی و فرهنگ اشتغالزایی مهمترین دغدغه مدیران و سرمایه گذاران هزینه های مرتبط با ثبت شرکت است.
ثبت شرکت یکی از مهمترین خدماتی است که در زمینه تجاری – اقتصادی انجام می شود. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل هزینه هایی که برای ثبت شرکت در نظر گرفته شده از ثبت کردن آن امتناع می کنند در صورتیکه باید بدانید شرکت ها با توجه به مزایا و درآمدی که برای سرمایه گذاران ایجا
شراکت با خدا

پیر مرد کشاورز نگاهی به خرمن محصولش کرد
و آه سوزناکی کشید . این هفتمین سال پیاپی است که در اثر خشکسالی ، زحمت چندین
ماهه اش ، سه چهار گونی گندم تکیده است که کفاف مصرف روزهای سرد زمستان خود و
خانواده اش را هم نمیدهد . چه برسد به عرضۀ محصول به بازار و حصول درآمدی هر چند
ناچیز برای باز پرداخت بدهی هایی که طی این چند سال در اثر همین عارضه ، بر دوش
پیرمرد سنگینی میکند .

با پاهای لرزان ، خود را به سنگی که در
کنار خرمنش که امروز به طرز عجیب
عکس و داستان سریال دنگ و فنگ روزگار
سریال دنگ و فنگ روزگار سریال 70 قسمتی به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی است که در تهران فیلمبرداری شده است.

اسامی بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار
محمد نادری، سیروس گرجستانی، نیما شاهرخ شاهی، محمد فیلی، غالمرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند،
مراسم میس یونیورس سال 2019 روز پیش برگزار شد و برای سومین بار دختری از آفریقای جنوبی، تاج را بر سر گذاشت که لقب دومین سیاهپوست برنده این مسابقات را از آن خود کرد.

باهم در این مطلب کمی بیشتر با فینالیست‌های مسابقه و به‌طور کلی اهداف و نحوه برگزاری این مراسم و تفاوت آن با مراسم میس ورلد یا دختر شایسته (Miss world) آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید. درکل ریشه برگزاری این نوع مسابقات به سال 1926 برمی‌گردد.آمریکا و البته اگر بخواهیم به‌طور خاصتر بگوییم،
 دو شخصیت اصلی و پایه‌گذار بنز، یعنی گاتلیب دیملر (Gottlieb Daimler) و کارل بنز (Karl Benz) هر دو در سال 1880 موفق به اختراع یک موتور پرسرعت شده بودند.
دیملر با شریکش ویلهلم می‌باخ (Wilhelm MayBach) کار می‌کرد تا موتورهای گازوییلی مدرن را توسعه دهد و  در همان دوران کارل بنز تکنولوژی موتور 4 مرحله‌ای دوچرخه را به پایان رساند و مایل بود تا آن را روی اتومبیل‌ها پیاده‌کند.
در نهایت کارل بنز شرکت Benz & Co Rheinische Gasmotoren-Fabrik را در سال 1883 تاسیس کرد که بیشتر Benz & Cieشنا
اهداف مدیریت دانش
مدیریت دانش شامل فرآیند ترکیب بهینه دانش و اطلاعات در سازمان و ایجاد محیطی مناسب به منظور تولید، اشتراک و به کارگیری دانش و تربیت نیروهای انسانی خلاق و نوآور است. هدف مدیریت دانش ایجاد یک سازمان یادگیرنده و شراکت با ایجاد جریانی بین مخازن اطلاعات ایجاد شده توسط افراد قسمت های مختلف شرکت (مالی، عملکرد،هوش رقابتی، وغیره) و مرتبط کردن آن ها با یکدیگر است. به عبارت دیگر هدف نهایی مدیریت دانش ارتقای ارزش افزوده دانش موجود در س
با توجه به پیشرفت جوامع، بالا رفتن چرخه‌ی اقتصادی و حمایت های دولت در راستای کارآفرینی و فرهنگ اشتغالزایی مهمترین دغدغه مدیران و سرمایه گذاران هزینه های مرتبط با ثبت شرکت است.
ثبت شرکت در ایران یکی از مهمترین خدماتی است که در زمینه تجاری – اقتصادی انجام می شود. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل هزینه هایی که برای ثبت شرکت در نظر گرفته شده از ثبت کردن آن امتناع می کنند در صورتیکه باید بدانید شرکت ها با توجه به مزایا و درآمدی که برای سرمایه گذا
ثبت شرکت در ایران یکی از مهمترین خدماتی است که در زمینه تجاری – اقتصادی انجام می شود. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل هزینه هایی که برای ثبت شرکت در نظر گرفته شده از ثبت کردن آن امتناع می کنند در صورتیکه باید بدانید شرکت ها با توجه به مزایا و درآمدی که برای سرمایه گذا
سال 1384 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمیه روز از روزای تابستون بود که بخاطر ریختن چند تا آهنگ زنگ روی موبایل n620 سامسونگ شوهر عمه ام (از اون گوشیهای قدیمی که نور صفحه آبی رنگش و زنگهای پلی فونیکش تو اون زمان دل همه رو میبرد)  رفتم سراغ یه موبایل فروشی.من:سلام میشه واسه من چند تا آهنگ زنگ ایرانی بریزه رو موبایلمموبایل فروش: یه نگاه به موبایل میکنه و میگه نه نمیشه روی این گوشیها چیز
پکیج برقی دیواری چیست؟
به صورت خلاصه پکیج برقی دستگاهی است در ابعاد یک کابینت آشپرخانه کوچک که آب گرم و گرمایش مکان مورد نظر ما را تامین می نمایند.
گروه صنعتی آلپ اولین و تنها تولید کننده انواع پکیج های برقی دیواری استاندارد در سطح کشور می باشد. تمامی دستگاه های تولیدی گروه صنعتی آلپ دارای بیمه نامه جانی و مالی بیمه ایران به مدت سه سال برای پکیج های برقی و دو سال برای پکیج های دوگانه سوز و سه گانه سوز می باشند.
همان طور که اطلاع دارید یکی از قد
چرا مدیریت واژگان برای ترجمه اهمیت دارد؟
مدیریت موثر واژگان موتور موففیت فرآیند ترجمه است و موجب کیفیت، شفافیت و یکنواختی ترجمه متن منبع می شود که ممکن است به زبان های مختلفی ترجمه شده باشد. ترمینولوژی یا واژگان مورد استفاده به انسان ها بستگی دارد نه به تکنولوژی مورد استفاده.
پایه لغوی چیست؟
پایه لغوی (Termbase) منبعی از تک واژه ها یا عبارات کوتاه است که دارای معنی منحصر یا خاصی هستند و برای استفاده صحیح و یکنواخت از این لغات، لازم است که تصریح
زمان ثبت شرکت
زمانی یک شرکت ثبت می شود که چند شریک، منافع و مسئولیت های مشترکی را بین خود تعریف نمایند و بر اساس تقسیم تعهدات و توافقات اعضای ثبت کننده شرکت مسئولیت هایی ایجاد می شود.
در حقیقت برای جدی تر شدن یک فعالیت کسب و کار معمولا یک شرکت ثبت می کنند که این کار ازطریق خود شخص انجام می شود یا توسط وکیل (به طور مثال از طرف ثبت شرکت سعادت اندیشان).
بنابراین یکی از مواردی که قبل از ثبت شرکت مهم می باشد مساله زمان می باشد. این مساله برای افراد ز
میدونین اینروزا نسل جدید حسابی فکرمو به خودش مشغول کرده....یادمه سال 87 اولین روزایی که وبلاگ نویسی رو شروع کرده بودم منم یه جوون 19-20 ساله محسوب میشدم....چه دغدغه هایی داشتم... چه چیزهای کوچیکی که منو ناراحت میکردن و روزها و ماه ها فکرمو مشغول میکردن....چه صحبتایی که دوستای بزرگترم میکردن و برای من نامفهوم بودن...چه مسائل لاینحلی داشتم از نظر خودم!!!
این بزرگ شدن هی ما رو از اون دنیا دورتر و دورتر میکنه.... شاید تغییرات چهره ای زیاد نبوده باشه ولی انگ
اگر موفق به تماشای سریال سیب ممنوعه نشده اید می توانید در ادامه خلاصه داستان را بخوانید.
سریال ترکی سیب ممنوعه
یلدیز، به عنوان خدمتکار در خانه ایندر خانم مشغول رسیدگی به مهمان ها است. بعد از رفتن مهمان ها، ایندر خانم با او صحبت کرده و از ییلدیز می خواهد که به شوهرش نزدیک شود. ییلدیز از این پیشنهاد غافلگیر می شود. ایندر می خواهد با نقشه خیانت شوهرش، با گرفتن مال و منال از او جدا شود. او سومین زن شوهرش هالیت است.ییلدیز، به همراه خواهرش زینب در خا
تصمیم برای ثبت شرکت لهستان بدون اطلاع از قوانین و مقررات این کشور در حوزه کسب و کار و همچنین چگونگی اخذ اقامت لهستان برای پیگیری روند تأسیس و رسیدگی به امور مربوط به کسب و کار، کاری درست و منطقی به نظر نمی‌رسد.
لهستان، سرزمین سرمایه گذاری و کسب و کار
دولت لهستان یکی از منحصر به فردترین و خاص‌ترین دولت‌هایی است که در دنیا، امکانات کسب و کار را برای شرکت‌ها و افراد فراهم می‌سازد. ثبت شرکت لهستان به راحتی صورت می‌گیرد و پیچیدگی خاصی ندارد
ثبت شرکت و مراحل ثبت شرکت
شرکت همانطور که از نامش پیداست از خانواده کلماتی مانند شراکت و شریک می باشد. به طور کلی شرکت به معنای این است که اشخاصی (از 2 نفر به بالا) جمع شوند و مجموعه ای را با هم تشکیل دهند و با آن مجموعه فعالیت های اقتصادی انجام دهند، نفعی ببرند و پس از کسر هزینه های انجام گرفته، سود باقیمانده را بین اعضای شرکت تقسیم کنند.
در جامعه امروز خیلی ها را می بینیم تا با یکدیگر مغازه ای دارند ، شریک اند یا کاسبی را راه اندازی کرده اند و ف
مهارتهای ارتباطی قبل از ازدواج
مهارتهای ارتباطی قبل از ازدواج برای تداوم و پایداری یک زندگی علاوه بر این که ضروری هست، باید بگیم نداشتن چنین مهارت هایی وارد شدن به اون ممنوعه.

باید بدونیم که یادگیری اونها زیاد هم سخت نیست ولی عمل کردن به اونا تضمین زیادی رو برای شروع یک زندگی خوب میده. در این نوشته در مورد اهمیت مهارت های ارتباطی قبل از ازدواج صحبت می کنیم، و مهمتر از اون در مورد افرادی میخوایم بگیم که یادگیری ما را برای عمل گرا بودن خیلی
این منم، سالها بعد از خاطرات نوشته شده در این رمان، چهره ام خشن تر ، چین و چروکهای صورتم عمیق تر، و شادی درونم ضعیفتر، دیگه بهم القا شده که کمتر باید بخندم کمتر بجه بازی کنم چون زندگی بچه بازی نیست.
البته تقریبا ۵۰ درصد هم چاق تر شدم

این هم دختر خوشکل منه ، که خیلی خیلی دوسش دارم، خدا نگه دار این ناقلا رو

قبل از ورود به دانشگاه :
سال 1384 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمیه روز از ر
شرکت ثبت شرکت
شرکت ثبت شرکت مرکزی است که می‌تواند به شما در ثبت برند و تأسیس شرکت‌‌های مورد نظرتان تا حد زیادی کمک کند. یکی از دغدغه‌های بزرگ کارآفرینان، ثبت شرکت و برند تجاری‌شان است. در ایران ثبت انواع شرکت‌ها دارای مراحل بسیار زیادی است که در صورت ناشی بودن، روند طی کردن آن‌ها با مشکل مواجه می‌شود و ممکن است ثبت شرکت شما با مشکل مواجه شود. در شرکت ثبت شرکت افرادی فعالیت می‌کنند که تجربه زیادی در این زمینه دارند و می‌توانند به شما ک
سخنرانی رابرت زولیک، رئیس پیشین بانک جهانی درباره شورای تجاری آمریکا-چین
موسسه کارنگی 
در سال 2005 در برابر کمیته ملی درباره روابط آمریکا و چین یک سخنرانی با عنوان «چین به کجا می‌رود: از عضویت به مسئولیت؟» انجام دادم. در آن زمان هفت رئیس‌جمهور آمریکا از هر دو حزب به مدت 30 سال تلاش کرده بودند یک چین فقیر و منزوی به لحاظ اقتصادی را در نظامی بین‌المللی ادغام کنند که آمریکا آن را طراحی و هدایت کرده است. در آن زمان گفتم که چین از انزوا بیرون آمده و
گروه صنعتی صفا بر اساس سیاستهای مشتری مداری، بهره مندی از فناوری بالا و به روز، تکیه بر اصل کیفیت و برخورداری از نیروهای متخصص در تهیه نامه انگلیسی نه تنها در تامین نیاز بازارهای داخلی نقش محوری ایفا نموده بلکه حضور درخشان خود را در عرصه فروش بین المللی و قدرت ارتباط با شرکت های خارجی نیز به اثبات رسانده است.اولین محموله صادراتی گروه صنعتی صفا در سال 1367 به کشور انگلستان حمل گردید و از آن پس فعالیت صادراتی این گروه به صورت عملی آغاز شد به
ماجرای پروژه ی ایمان چیست/نگاهی به آنچه در پروژه ی ایمان گذشت
عضو شورای مرکزی خانه پرستار تشریح کرد:
به گزارش خبرنگار خانه پرستار، متن این یادداشت بدین شرح است:
در سال ۸۲ یا شاید بهتر است بگویم از سال ۸۲ با اعلام صورت گرفته از سوی سازمان نظام پرستاری تعدادی از پرستاران برای خرید ملکی در شهر مشهد که به پروژه ی ایمان شهرت یافت به حساب سازمان نظام پرستاری پول واریز کردند که نهایتا با شراکت یک شرکت در مشهدبه نسبت ۶۰ به ۴۰ ملک در خیابان نواب مشهد خ

بیت کوین کش (BCH) ، که در حال حاضر چهارمین کریپتوکارنسی بزرگ بر اساس ارزش بازار است و برجسته ترین فورک در میان ده ها فورک دیگر بیت کوین (bitcoin) می باشد ، خود نیز در ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ فورک شد و به بیت کوین کش ای‌بی‌سی (Bitcoin Cash ABC) و بیت کوین اس‌وی (Bitcoin SV) تقسیم شد. طی فرایند هاردفورک ، کریپتوکارنسی اصلی تغییری نمی کند و پروتکل های قبلی خود را دنبال خواهد کرد. در همین حین ، ارز دوم مطابق مجموعه جدیدی از پروتکل ها تولید می شود. دو سیستم توکن به طور هم
جناب فیشنگار از 98 ای که گذشت نوشتن....اتفاقات خوب و خوشی که در خلال این سال پر استرس براشون افتاد....و مطالبی که این سال یاد گرفتن... دعوت کردن که دوستان هر کس برای خودش یادداشتی داشته باشه از تجارب امسالش... و منم دوست داشتم که شرکت کنم...
- خب 98 من با گرفتن دفتر اشتراکی با دوستم شروع شد... روزهای شادی که داشتیم و مرتب کردن اتاقمون و اضافه کردن تک تک وسایلی که خیلی خیلی شاد و خندونمون میکرد... آشنا شدن با بقیه ی کسب و کارهایی که توی همون محل کارم بودن....

معرفی شرکت گوگل

گوگل (به انگلیسی: Google) یک شرکت آمریکایی فعال در حوزهٔ فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است. این شرکت توسط لری پیج و سرگئی برین تأسیس شد که هر دوی آن‌ها در دانشگاه استنفورد به عنوان دانشجوی دکترا حضور داشتند و با نام «مردان گوگل» شناخته می‌شدند.گوگل در ابتدا به عنوان یک شرکت خصوصی در ۴ سپتامبر ۱۹۹۸ ثبت شد و فروش اولیه سهام آن در ۱۹ اوت ۲۰۰۴ انجام شد. 
لری پیج و سر
تاریخچه لوگو نایکی
نایک یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین برندهای آمریکایی است که در همه‌ی جای دنیا با دیدن لوگوی آن به‌سرعت و به‌راحتی قابل شناسایی است.
این برند با بیش از ۴۴۰۰۰ کارمند در ۷۰۰ شعبه، واقع در ۱۲۰ کشور در حال فروش محصولات خود است. این شرکت به غیر از کفش‌های ورزشی معروف خود، حجم بالایی از سایر محصولات را نیز به فروش می‌رساند. به جرات می توان گفت برند نایک یکی از قدرتمند ترین برندهای جهان است، چرا که محبوب ترین و بهترین ورزشکاران د
نایک یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین برندهای آمریکایی است که در همه‌ی جای دنیا با دیدن لوگوی آن به‌سرعت و به‌راحتی قابل شناسایی است. این برند با بیش از ۴۴۰۰۰ کارمند در ۷۰۰ شعبه، واقع در ۱۲۰ کشور در حال فروش محصولات خود است. این شرکت به غیر از کفش‌های ورزشی معروف خود، حجم بالایی از سایر محصولات را نیز به فروش می‌رساند. به جرات می توان گفت برند نایک یکی از قدرتمند ترین برندهای جهان است، چرا که محبوب ترین و بهترین ورزشکاران دنیا برند نایک را ب
بازاریابی شبکه ای نوعی شیوه فروش است که که در آن تولیدکنندگان کالا یا ارائه دهندگان خدمات، محصولات خود را بصورت مستقیم یا بدون واسطه بازاریابی و بفروش می رسانند.
شاید برای شما جالب باشد که بدانید این نوع فروش ابتدا از کجا آغاز شد و چه کسانی آغازگر این نوع فعالیت شدند.
در سال 1915 شخصی به نام کارل رن بورگ به عنوان عامل فروش یک کارخانه در کشور چین مشغول به کار شد.در کنار این شغل، کارن در زمینه تغذیه و سلامتی هم مطالعه میکرد،از این جهت همزمان با ش
توضیحاتی برای تغییرات شرکت ها
پس از ثبت شرکت امکان دارد ضرورت تغییرات شرکت ها از موارد ثبت شده به وجود بیاید. در مسائلی مثل تغییر شرکت ها در نشانی محل فعالیتشان، تغییر شرکت ها در رشته ی کاری ، تغییر شرکت ها در اسمی که ابتدا به ثبت رسانده اند، بیشتر یا کمتر شدن سرمایه، انتقال پست ‌های اعضای هیات مدیره، همچنین ایجاد تغییر شرکت ها در بعضی از اعضای هیات مدیره و گرفتن بعضی اعضای جدید ، مرگ برخی از اعضای هیات مدیره و جایگزینی با اعضای جدید، جا به
انسان در کنار کوه و چشمه و درخت و اقلیم و دما  در مسیر شدن  حرکت می کند.
سهم خواهی  انسان برای دریافت رفاه و مزایا از زمین و موجودات بسیار زیاد است.
انسان نماینده خداست و از روح خدا درکالبدش دمیده شده است . 
گرایش کالبدیش باعث می شود به حیوانیت و توهم و ددمنشی سوق داده شود.
انسان برای رشد و تعالی خود باید بر این گرایش غلبه کند.
همه ی کائنات برای بلوغ و بزرگی و تکامل انسان یکپارچه شده اند .ابر و باد ومه وخورشید وفلک در کارند تا که انسان بشود بالغ و
لنج از جمله شناورهای سنتی منطقه خلیج فارس است که به نوعی قایق بزرگ اطلاق می‌شود. لنج‌های قدیمی بادبانی بودند ولی در ۵۰ سال اخیر با حذف بادبان و اضافه کردن موتورهای دیزل و بنزین، دوره جدیدی در صنعت لنج‌سازی ایران شروع شد.
قطب‌های لنج‌سازی در ایران
در استان‌هایی جنوبی کشور نظیر هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان بلوچستان کارگاه‌های فراوانی دیده می‌شوند که در حال ساخت و یا تغییر لنج می‎باشد. همچنین از جزیره قشم، بندر لنگه و بندر کنگ می‌ت
امروز وسایلامو توی دفتر جمع کردم و آوردم خونه....از اول ماه دیگه دفتری در کار نیست...فردا دوسی میره و وسایلاشو اونم میبره و باید بریم کلید رو تحویل بدیم....
خودم خواستم! این شراکت رو تموم کردم...این رفت و آمدهای به تنهایی رو....این هندل کردن همه چیز رو...هنوز 4 ماه از قراردادمون مونده ...
چند مدتی بود بهش فکر میکردم...و بالاخره عملیش کردم...با دوسی حرف زدم و اونم فورا قبول کرد....
دیگه زنگ زدم به صاحبخونه برای پس دادن اتاقمون....یه مهلت ده روزه بعد از خالی ک
سرزمین
تشیع پر نحوسیت کا پھیلاو              !
  کئی سال سے تمام بے دین اقوام عالم   مل کر بلتستان کے معاشرے سے غیرت مندی اور
دینداری کو ختم کرنے کی کوششیں کرہی ہیں۔ دن رات محنت  کررہی ہیں کہ کسی نہ کسی طریقے سے بلتستان
میں لادینیت و فحاشیت عام ہوجائے۔ان مقاصد کی تکمیل کےلئے یہود ہنودسب مل کر مختلف
مقاصد کے بہانے سے  کام کررہےہیں۔ اس مہنگائی کے  دور میں
اتنی سخاوت سےہر چیز دیا جارہا ہے اس کی کوئی حد نہیں ہے۔ حتی ٰ کہ یہاں تک لوگوں سے
پوچھتے ہ

تاریخچه بورس
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که بورس چیست باید بگوییم اندیشه ی ایجاد بورس زمانی شکل گرفت که عده ای از بازرگانان اروپایی از فعالیت های تجاری خود ضرر کردند، بنابراین به فکر راه حلی افتادند تا به وسیله ی آن بتوانند جلوی این ضرر را بگیرند و یا آن را به حداقل برسانند.
نتیجه آن شد که تعدادی از بازرگانان عده ای را در فعالیت های خود شریک کردند تا با این روش سود و زیان احتمالی را با آنها تقسیم کنند. این تجربه موفقیت آمیز
آلبرت اینشتین زاده به آلمانی Albert Einstein 14 مارس 1879 فیزیک دان نظری آلمانی الاصل بود ، اینشتین بیشتر برای نظریه نسبیت و به ویژه هم ارزش جرم و انرژی که از کاربردی ترین رابطه ها در فیزیک بوده ، شهرت دارد . همچنین او در ترویج نظریه کوانتوم و مکانیک آماری سهم به سزایی داشته است .
در سال 1921 اینشتین جایزه نوبل فیزیک را به پاس خدماتش در فیزیک نظری و به ویژه کشف اثر فوتوالکتریک دریافت کرده ، همچنین او برای کارهای ارزشمندش از بزرگ ترین فیزیک دانانی است که ج

رابطه آدمها وقتی قرار است وارد مسائل مالی و حقوقی شوند، باید به شکل رسمی و حداقل مکتوب و نوشته شده، باشد . صرف اعتماد به افراد و شریک شدن با آنها بدون چنین مقدماتی می تواند مشکل ساز و دردسر آفرین باشد همان طور که برای بدری خانم شده است.

گاهی اعتماد کردن راحت و سریع به کسی که هنوز سابقه و خصوصیاتی از او نمی شناسیم، باعث برهم خوردن ارامش و سلامت زندگی می شود و مشکلاتی به بار می آید که برای حل آنها باید  راهی طولانی  رفت.
بدری خانم که در چنین موق
آرشیو پایان نامه روانشناسی – مشارکت اجتماعیمشارکت اجتماعی
واژه مشارکت یک کلمه عربی بر وزن مفاعله است. مشارکت در فرهنگ معین به معنای شرکت دادن، انبازی کردن و همین طور به معنای تعیین سود یا زیان دو یا چند تن که با سرمایه­های معین در زمان­های مشخص به بازرگانی پرداخته­اند آمده است. دهخدا نیز در لغت­نامه­ خود این مفهوم را مأخوذ از تازی و به معنی شراکت و انبازی کردن و حصه­داری و بهره ­برداری می­داند(اکبری، ۱۳۸۳: ۲۷). همچنین عده ­ای مشارکت را از ل
این منم، سالها بعد از خاطرات نوشته شده در این رمان، چهره ام خشن تر ، چین و چروکهای صورتم عمیق تر، و شادی درونم ضعیفتر، دیگه بهم القا شده که کمتر باید بخندم کمتر بجه بازی کنم چون زندگی بچه بازی نیست.
البته تقریبا ۵۰ درصد هم چاق تر شدم

این هم دختر خوشکل منه ، که خیلی خیلی دوسش دارم، خدا نگه دار این ناقلا رو

قبل از ورود به دانشگاه :
سال 1384 سال آخر دبیرستان بودم و پسری بودم که بیشتر اوقاتم و تفریح میکردم و با دوستانم به شیطنت میپرداختمیه روز از ر
اصل اول:
به هدف و نتیجه کار خود توجه کنیم. آیا برنامه ما فوایدی برای جامعه و طبیعت دارد؟ یک غارنورد مسئولیت پذیر برای اهداف غیر لازم و غیر ضروری به غار نمی‌رود. اهداف ضروری مثل امداد و نجات، اهداف لازم مثل نقشه برداری، پاکسازی و...
پیمایش غار کار بیهوده‌ای است.

اصل دوم:
غارنوردی یک کار گروهی است نه انفرادی؛ 
نحوه انجام آن بهتر است گروهی باشد و هر غارنوردی دانش، توانایی و تجهیزات لازم برای برنامه خود را داشته باشد و بخشی از کل زحمات را به عده
الان چهل سال است که دنیا، شعار می دهد فلسطین
را ازاد می کنیم! ولی شعار دیگر بس است، زیرا زمان عمل فرا رسیده، فلسطینی ها بجای
التماس به صهیونیست ها( مثلا برای عبادت در مسجدالاقصی) آنان را باید زیرپا لگدمال
کنند. زیرا دشمن از هر روز دیگر، ضعیف تر شده: نتانیاهو هنوز نتوانسته کابینه خود
را تشکیل دهد. آل سعود نفت خود را، در برابر یمن از دست داده است. آمریکا به دشمن
خود ژاپن التماس می کند! ژاپنی ها بجایی رسیده اند که: بجای اینکه آمریکا را مجبور
به عذرخ

هر کاری که برای
تربیت فرزندتان انجام می‌دهید و هر رفتاری که با او دارید، مستقیماً بر شکل‌گیری
شخصیت او اثر می‌گذارد. تربیت خوب می‌تواند یک فرزند سالم به جامعه تحویل دهد و
تربیت غلط می‌تواند باعث شکل‌گیری یک شخصیت ناسازگار، بد قلق و ناموفق در فرزندتان
شود.

الف) شاخص های روانی کودک سالم:

متناسب با سن خود حرف می‌زند و اصلا از
لحاظ شاخص‌های تکاملی مشکلی نداشته و ندارد.
در هر سنی خود را به اندازه مطرح می‌کند.
انتظار دارد دیگران به او
آیا شبکه های اجتماعی تاثیری بر روی سئو سایت شما دارند؟ آیا توییت، اشتراک گذاری و لایک های یک صفحه واقعا باعث می شوند یک صفحه در نتایج موتور جستجو، قدرت بگیرد؟
تحقیقاتی زیادی در این زمینه انجام شده است. مانند مطالعه انجام شده توسط HootSuite که بیان کرده است یک همبستگی بین اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی و رتبه بندی بالاتر وجود دارد. شاید شما خودتان هم متوجه این موضوع شده باشید: محتوایی که رتبه بندی خوبی در گوگل دریافت می کند معمولا اشتراک گذا
آیا شبکه های اجتماعی تاثیری بر روی سئو سایت شما دارند؟ آیا توییت، اشتراک گذاری و لایک های یک صفحه واقعا باعث می شوند یک صفحه در نتایج موتور جستجو، قدرت بگیرد؟
تحقیقاتی زیادی در این زمینه انجام شده است. مانند مطالعه انجام شده توسط HootSuite که بیان کرده است یک همبستگی بین اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی و رتبه بندی بالاتر وجود دارد. شاید شما خودتان هم متوجه این موضوع شده باشید: محتوایی که رتبه بندی خوبی در گوگل دریافت می کند معمولا اشتراک گذا
انواع نفت خام
بیشتر ذخایر نفتی دنیا از نفت‌های فوق‌سنگین و شن‌های نفتی تشکیل شده‌است. نفت خام معمولاً بر اساس دو معیار وزن مخصوص و میزان گوگرد تقسیم‌بندی می‌شود. نفت‌هایی که وزن مخصوص، گرانروی و چگالی پایینتری دارند نفت سبک و نفت‌هایی که وزن مخصوص، گرانروی و چگالی بالاتری دارند نفت سنگین نامیده می‌شوند. نفت‌هایی که گوگرد آنها کمتر است نیز نفت شیرین و نفت‌های دارای گوگرد بیشتر نفت ترش نامیده می‌شوند.
استخراج، جابجایی و پالایش نف
هنگام رفتار با همسر حامله لازم است نکاتی را در نظر بگیرید. دگرگونی ها هورمونی و نگرانی‌های مرتبط با بارداری می‌تواند تغییرات خلقی در زن آبستن ایجاد کند و دربایستن بیشتری به پشتیبانی و توجه شما دارد.یکی از هیجان انگیز‌ترین تجربیات یک زوج، انتظار برای تولد کودکشان است. این تجربه در عین شیرینی می‌تواند بحران برانگیز باشد؛ چرا که دوران بارداری با تغییرات جسمانی، هورمونی و عاطفی به اتفاق است. اما اگر روشی صحیح در پیش بگیرید، بارداری می‌توا
آموزش آلمانی در مشهد
امروزه طرفداران زبان آلمانی بسیار بیشتر از قبل شده­است. افراد زیادی به اهمیت این زبان پی برده و برای یادگیری آن برنامه­ریزی می­کنند. اما سوال مهم این است که اهمیت فراگیری زبان آلمانی در چیست؟ در این مقاله، موسسه زبان حافظ با بررسی دلایلی که باعث می­شود یادگیری زبان آلمانی بسیار مهم­تر از گذشته باشد و همچنین راهنمایی‌هایی برای یادگیری این زبان می‌پردازد پس با ما همراه باشید.
چرا باید آلمانی یاد بگیریم؟
1. فراگیری زبان

از تغییر مسیر نترسید!
یک ویلا در کلاردشت دارم (جایی که خیلی مورد علاقه‌ی من است و طبیعتِ زیبایش را می‌پسندم).مدتی پیش که در آنجا بودم. هوا کمی برفی و تاریک بود و من منتظرِ یکی از دوستانم بودم. ایشان به همراه ماشینی که کرایه کرده‌بودند، از کوچه گذشته‌ بودند و راه را گم کردند؛ راننده با ماشین در چاله افتاده بود و نمی‌توانست از آن بیرون آید.
ایشان با من تماس گرفتند و متوجه شدم که در ۱۵۰ متریِ ما هستند. رفتم و هدایتشان کردم که وارد ویلا شوند و خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها